13 Лип
OckLaNUojt8

Ресторан VillaPark— запрошує жителів та гостей міста насолодитися неперевершеними стравами європейської та національної кухні і провести ваше весілля, день народження, приємний вечір чи ділову зустріч в атмосфері вишуканості та доброго настрою.
Гармонійна контрастність в кольоровій гамі інтер’єру, створює вишукану картину розкішного відпочинку!
Ресторан виконаний повністю із дикого зруба не тільки з причин екологічності та користі для здоров’я, а й, передусім, це вірний спосіб з’єднатися зі старими традиціями. Водночас, це достойна сучасна архітектура з прекрасними кованими люстрами, від яких не можливо відірвати захоплений погляд.
Бенкетні зали, розміщені на різних рівнях, мають змогу вмістити до 250 людей. Ділову зустріч чи вечір в дружній компанії можна провести в оригінальному залі на третьому поверсі. А поверхом вище на Вас чекає романтична кімната на двох.
“Villa Park”- це не тільки гучні святкування днів народжень, весіль, корпоративів, ділових зустрічей. Це і рмантичні вечері з коханою половинкою як взимку присвчках та потріскуванні багаття в печі, так і влітку біля озера. Також це справжній сімейний відпочинок

Все це у поєднанні з приємними цінами, висококваліфікованим персоналом та затишною атмосферою зробить Ваше свято незабутнім!