xeBbg76ZiTM

 

Ресторан “Villa Park” – це тихе, зaтишне місце, де можна забути про повсякденну метушню і повести час собі на втіху. Заклад розташований всього за два кілометри від м. Івано-Франківськ, що дозволяє зробити відпочинок по-справжньому цікавим та незабутнім. Невимушена обстановка, сприятлива та спокійна атмосфера заміського відпочинку допоможе зняти стрес та напругу, що накопичилися напротязі робочого тижня.
Справжньою родзинкою ресторану є привабливий екстер’єр з альтанками та озером, яке є не тільки достойною окрасою території, а й улюбленим місцем для весільних фотосесій та виїзних церемоній.
Окрім візуального задоволення озеро виконує роль для розведення риби (форелі, коропа, товстолобика). Це дозволяє готувати страви виключно зі свіжої, щойно виловленої риби! Тому, Ви можете бути впевненими в якості рибних страв на Вашому бенкеті!
Дитяче свято, весілля, сімейне барбекю, відпочинок у колі друзів, або ж романтичне побачення на двох із заходом сонця та романтичною атмосферою приглушеного світла ліхтарів, в поєднанні з живою музикою та звуками природи! Оберіть своє незабутнє свято разом з рестораном “Villa Park”!