Європейський ресторан сімейного типу

Філософія ресторану полягає у створенні ідеального заміського відпочинку в гармонічному поєднанні вишуканості та комфорту.

На Вас чекає світлий, просторий ресторан зі зруби на затишній території за межами міста. Стильний інтер’єр з гармонійним поєднанням кольорової гами, просторі бенкетні зали, дитяча кімната та ігровий майданчик, літня тераса з альтанками та видом на озеро – все це налаштовує Вас на затишний, незабутній відпочинок.

Вечір в ресторані “Villa Park” перенесе Вас  із шумної та метушливої атмосфери міста, в чарівне місце безтурботного відпочинку, абсолютної гармонії та спокою.

RYzMjyedSh0
DSC_8086_1

Вишукані страви української та європейської кухні

Довершені страви та відмінний сервіс. В меню ресторану “Villa Park” представлені традиційні страви української та європейської кухні, неперевершені страви з мангал- та тандир-меню, вишукані десерти та винна карта. Все це не залишить байдужим навіть найвибагливішого гурмана. Меню ресторану часто оновлюється сезонними стравами та доповнюється авторськими новинками від шеф-кухаря.

По-справжньому смачна кухня перетворить Ваші обіди та вечері в суцільне задоволення, а святкові бенкети стануть ідеальним доповненням розкішного та незабутнього відпочинку.

Меню ресторану “Villa Park” – справжнє гастрономічне свято для будь-якого гурмана. Завітайте до нас та насолодіться справжніми вишуканими  стравами української та європейської кухні!

"VILLA PARK" - КОЛИ СМАК ТА ВІДПОЧИНОК ПОЄДНУЮТЬСЯ!