2

Ось і добігає кінця 2018- й рік, наближається час для підведення підсумків, а також відпочинку та святкування Нового року – вже 2019-го. Звичайно, що ми захочемо відзначити його не тільки в колі сім’ї, а й в колі людей, з якими провели найбільше часу в році, що минає – з нашими колегами, з тими, хто давно став для нас другою родиною.

Ресторан “Villa Park”- ідеальне місце для святкових банкетів. Саме тут злилися в гармонійному поєднанні висока якість обслуговування, тепла, затишна атмосфера, жива музика та надзвичайно смачна кухня. Майстерність кухарів нашого ресторану зробить святковий стіл по-особливому урочистим, а також якнайкраще доповнить вдале завершення трудового року. Простір ресторану зоновано таким чином, щоб зробити максимально комфортним святкування кожного колективу. Об’єднює зали великий танцпол для проведення веселих новорічних конкурсів та запальних танців. А простора парковка з охороною, зручна транспортна розв’язка і розташування ресторану стануть додатковою перевагою в вашому виборі закладу для новорічного корпоративу. Словом, в ресторані «Villa Park» є все, щоб зробити це улюблене зимове свято приємним та незабутнім.

Тому радимо вже зараз обрати та забронювати зручну для вас дату в грудні для новорічного корпоративного вечора. Ресторан «Villa Park» приймає всіх з відкритою душею, гостинністю і любов’ю!

ПРОГРАМА НОВОРІЧНИХ КОРПОРАТИВІВ ВКЛЮЧАЄ:

– вишукані страви української та європейської кухні;
– святкова атмосфера та розважальна програма з Андрій Михайлів;
– запальні танці та жива музика з Музиканти Мелос;
– веселі конкурси та цікаві подарунки.

📍КОРПОРАТИВНІ ДНІ: з 21 по 30 грудня (включно)

📍ВАРТІСТЬ – 700 грн. з однієї людини (меню можна сформувати на власний смак).

📍Святкування триватиме до 01:00

📍ЗАМОВЛЕННЯ КОРПОРАТИВУ: (067) 100 2 100