Вілла (14)

Зелений – багатогранний колір. Його спокійні, відтінки асоціюються з врівноваженістю і гармонією природи – це кращий вибір для святкування за містом. Більш теплі і сонячні відтінки виглядають грайливо, свіжо, радісно і підійдуть для невимушеної атмосфери весілля. У той же час насичені, глибокі тони дорогоцінних каменів і мінералів (смарагду, малахіту) створюють атмосферу королівської розкоші. Те ж саме стосується і стилю «зеленого» весілля – все залежить від відтінків. Темні і насичені підійдуть для Бохо і Ар Деко, натуральні – для весілля в будь-яких природних стилях, яскраві – для Whimsical.

Як багато відтінків зеленого, так багато і його можливих поєднань з іншими квітами. Одне з найкрасивіших і контрастних- з відтінками фіолетового: виглядає прекрасно як в пастельних, так і в насичених варіаціях (поєднання павичевого пера). Рожевий, персиковий і золотий також складуть зеленому кольору прекрасну компанію. Жовтий або червоний в парі із зеленим – життєрадісне, «смачне» поєднання, що нагадує про спекотне літо, фрукти та ягоди. А якщо ви плануєте весілля в природному стилі, можете зупинитися на палітрі, повністю складеній з відтінків зелені.

Ще один «бонус» зеленого кольору – він буде доречний в будь-який час року. Різниця лише в відтінках: влітку можете вибирати будь-які поєднання, взимку – «різдвяні» (з червоним) і розкішні (з золотом або сріблом). Восени доповнюйте зелений багатими відтінками стиглих ягід, помаранчевого та фіолетового. А навесні вибирайте зелений зовсім легких, холодних відтінків і поєднуйте з пастельним рожевим, блакитним, сірим.

Зелений в декорі – сама природність. Вам не потрібно нічого вигадувати, просто використовуйте максимум натуральних матеріалів: гірлянди, підвісні інсталяції, раннери із зелені та лісового моху. Навіть в якості карток розсадження можна використовувати зелене листя! А влітку декораціями слугуватиме навколишня природа: розлогі дерева в якості «арки» для виїзної церемонії, зелений плющ на стіні будинку, ліс або парк – для банкету прямо під відкритим небом. Буяння зелені можна доповнити дорогим текстилем, класичними меблями, свічками і квітами – для вишуканості; фруктами – щоб створити настрій щедрого, яскравого літа. А якщо хочете, щоб ваш декор виглядав сучасно й ефектно, поєднуйте відверто природну фактуру зелені з міським холодом скла і металу. Зверніть увагу, що з зеленим кольором в оформленні весілля не варто переборщувати: як правило, досить флористики і невеликих елементів декору (посуд, серветки, поліграфія). Тоді ваше весілля буде виглядати стильно і гармонійно.

Фото: Назар та Наталя Сікач

📲 Замовлення банкету: 067 100 2 100
🚕 Тисменицьке шосе, 2 км від м. Івано-Франківськ