33943798_1824775924253391_4542296067231711232_o

Весілля, оформлена в яскравому кольорі, завжди залишає слід у пам’яті, оскільки відрізняється несхожістю і оригінальністю. Якщо ви ще не визначилися з колірною гамою весілля, чому б вам не додати в весільний образ фіолетових відтінків?

Значення бузкового кольору

Бузковий – один з найбільш світлих тонів фіолетового, він оповитий серпанком таємничості, дарує відчуття спокою й умиротворення. Отримують бузковий колір, змішуючи фіолетовий і світлий відтінок червоного. Згідно з вченням про кольори, бузковий відтінок символізує новизну, світле майбутнє і ностальгію. Крім того, це символ жіночого і чоловічого начала, вісник нових починань, тому для оформлення весілля підходить просто ідеально. Вважається, що бузковий колір вибирають люди врівноважені, але в їх серцях кипить енергія, вони дуже прив’язуються до другої половинки.

Бузковий колір актуальний для будь-якого часу року, головне – правильно поєднувати його з іншими тонами, весілля виключно в монохромному бузковому кольорі буде виробляти тяжке враження. Бузково-блакитне весілля – відмінне рішення для зими, персиковий і рожевий доповнять весняне весілля, білий – восени, влітку дуже добре буде поєднуватися бузковий з жовтим або помаранчевим відтінком – яскраве і нестандартне рішення. Особливий настрій створюють поєднання бузкового з перламутром або темним золотом. Цей колір створить атмосферу весілля як класичного, так і вінтажного або ретро.

Місце: ресторан “Villa Park”

Фотограф: Світлана Копистенська