29261629_991765334324605_926085435388592128_n

Народні традиції, стародавність звичаїв наших предків знову набувають популярності і стають модними. Слов’янські звичаї проведення свят, а особливо весілля, дуже цікаві, наповнені духом минулих часів.

Оформлення весіль в українському стилі – це не просто модно і оригінально, це красиво, це близьке серцю і душі.

ВЕСІЛЬНЕ ВБРАННЯ МОЛОДЯТ

Зовнішній вигляд нареченого і вбрання нареченої істотно відрізняється від традиційного білого плаття і смокінга. Костюми в національному стилі передбачають використання кольорової та яскравої вишивки, яка виглядає надзвичайно красиво. Сукня нареченої може бути, як традиційним українським вбранням, так і варіацією на цю тему, тобто бути білого кольору, але прикрашено квітами, орнаментами, стрічками. Красиво виглядає і довге, і досить коротке плаття в національному українському стилі з яскравими прикрасами – сережками, браслетами, намистом, стрічками. Замість фати на волоссі дівчини буде доречним вінок з квітів. До такого способу ідеально підійде яскравий макіяж. А родзинкою вишитого весільного плаття стане букет і бутоньєрка з використанням зелені та польових квітів.

Одяг нареченого повинен бути не менш колоритним. Вишиванка, шаровари, широкий пояс – саме так, як правило, одягались українські хлопці. Втім, образ може бути і дещо сучаснішим – поєднання класичного костюму з вишитою сорочкою.

Оформлення залу та фотозони

Декор свята в національному стилі також відрізняється від традиційного, адже атрибути українського весілля яскраві та оригінальні. Оформити зал можна за допомогою глиняного посуду, квітів живих і засушених, вінків на голову, стрічок. Скатертини на столах краще підібрати з льону з вишивкою. На стінах можна розмістити такі незмінні аксесуари в українському стилі, як рушники.

Незважаючи на автентичність весілля, воно цілком може мати і сучасну атрибутику: фотозону. Її легко оформити сіном, соняшниками, квітами, на підлогу поставити кілька гарбузів або навіть сплести паркан з лози, щоб гості могли  відчути атмосферу колоритного українського свята.

А ось і наглядний приклад атмосферного українського весілля, яке відбувалося в нашому закладі.
Фотограф: Ірина Біляк

Оформлення: NBwedding

________________________________
? Замовлення весільного банкету: 067 100 2 100
? Тисменицьке шосе, 2 км від м. Івано-Франківськ