7

Запрошуємо відсвяткувати в новому VIP-залі ресторану “Villa Park”
Cвітлий, затишний, спокійний, практично автономний VIP-зал  ідеально підійде для проведення ділових зустрічей і переговорів, корпоративної вечірки та сімейного свята, зустрічей у вузькому колі друзів і близьких, або навіть для романтичного побачення. Наш новий зал для всіх тих, кому подобається стильний вишуканий інтер’єр ресторану «Villa Park», але в окремій компанії, серед своїх близьких, рідних чи друзів, без сторонніх очей і шуму.
Головне, що ви будете абсолютно ізольовані від основних залів і зможете насолодитися атмосферою вишуканості та гостинності в приємному усамітненні тільки вашої компанії.

Наш VIP-зал на 14-20 персон прекрасно виконує функції приватного залу, якраз для проведення подібних зустрічей. Також часто vip-зал замовляють для невеликих корпоративних вечорів різні компанії і фірми.

Тут від загальної метушні вас відгороджують закриті двері та відмінна звукоізоляція. Доповнює картину затишного відпочинку  інтер’єр залу, витриманий в загальній стилістиці ресторану, з акваріумом, відпочинковою зоною та окремим санвузлом.
До ваших послуг – оновлена карта вин, вишукане меню та відмінний сервіс.

Замовлення банкету за тел.: 067 100 2 100
Тисменицьке шосе, 2 км від м. Івано-Франківськ