Foto-1

За кілька років у весільному світі тренди і стилі змінюються, але ось для зимових весіль є певні головні палітри. Їх навіть можна назвати стереотипами, адже саме ці кольори і кольорові гами асоціюються у багатьох саме з зимою. А якщо додати певні елементи декору, то сумнівів точно не буде.

Тому ми підібрали ТОП-4 головних кольорових гам зимового весілля.

ЗИМОВЕ ВЕСІЛЛЯ В ЧЕРВОНОМУ І ЗЕЛЕНОМУ КОЛЬОРІ

Перше поєднання, і, напевно, найпопулярніше на зимові свята – це червоний-зелений-білий. Іноді до цього поєднання додають золото, що надає особливого шику. Саме це поєднання кольорів популярне у всьому світі як Різдвяні кольори, тому дуже доречно вибирати цю гаму на свята, які святкуються максимально близько до Різдва. Це додасть вашому святу особливий дух і атмосферність.

Тут відтінки можуть варіюватися від темно-червоних (марсала), включаючи червоний, вишневий, ягідний, полуничний, червоний, з додаванням яскравої зелені або ж темно-зеленого. Родзинка цієї палітри – яскравість, яка обов’язково буде помічена!

ЗИМОВЕ ВЕСІЛЛЯ В БІЛОМУ ТА ЗЕЛЕНОМУ КОЛЬОРІ

Якщо хочеться чогось більш спокійного і легкого, прибираємо червоні відтінки і залишаємо природні кольори білий і зелений. Тут вже дуже доречний такий популярний зараз стиль файнарт, де переважає ніжність, світлі відтінки і нескінченна легкість.

Так само тут доречним є дерево, додавання золотих елементів і теплого світла свічок.

ЗИМОВЕ ВЕСІЛЛЯ В РОЖЕВОМУ КОЛЬОРІ

Рожевий – так само вважається одним з кольорів ніжності й затишку, а поєднання з пухнастим снігом взагалі ідеальне. Сукні кольору пудри, ніжні букети і, ніби обсипана інеєм, зелень … Якщо ви любителі романтики або нескінченної ніжності, ця палітра ідеальна для Вас.

ЗИМОВЕ ВЕСІЛЛЯ В БЛАКИТНОМУ КОЛЬОРІ

Блакитний (тут можна читати і дасті блу (dusty blue – англ. Брудний блакитний), і такий популярний Сереніті, і небесно-блакитний) – лідер по асоціації з зимою і зимовим періодом. Тому цей колір так само незалежно від моди і трендів завжди буде актуальним на вашому зимовому весіллі.

У зимовий час радимо доповнювати своє оформлення свічками. Коли за вікном темніє рано, а хочеться вкутатися в теплий плед, свічки додадуть особливого тепла і затишку вашому святові.

Читайте також: Весілля в ресторані “Villa Park”

Замовлення банкету за тел.: 067 100 2 100

Тисменицьке шосе, 2 км від м. Івано-Франківськ

IMG_4789