20841158_145314836054330_971041030569235039_n

Кожне сучасне весілля – це свято «в стилі …». Наприклад, весілля в стилі рустик прийшло до нас з Америки. Весілля в стилі рустик, незважаючи на простоту оформлення, в кінцевому результаті незвичайні і стильні. Крім того природний антураж дозволяє створити на святі зворушливу і романтичну атмосферу.

Основні принципи весілля в стилі рустик – натуральність, простота, затишок. Тому серед головних правил оформлення варто наголосити на необхідності використання:

  • натуральних матеріалів (деревина, польові квіти, сіно, мішковина, ситець, льон, мох, «бабусин інвентар»);
  • природних тонів (зелений, кремовий, пісочний, коричневий, блакитний, синій, білий).

ОБИРАЄМО МІСЦЕ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ

Для весілля варто підбирати зали або тераси ресторанів, заміських котеджів, готелів. В інтер’єрах цих приміщень повинно бути мінімум декору, можуть бути присутніми дерев’яні, кам’яні, цегляні елементи.

Весілля в стилі рустик завжди виїзні та проходять тільки на природі. Тому заміський ресторан «Villa Park», що знаходиться всього в 2 км від м. Івано-Франківськ, ідеально підійде для заходу такого формату.

Широка тераса, дерев’яні альтанки і велика кількість зелені і квітів навколо ресторану ідеальні для такого свята.

20728317_145314692721011_1028254643070025516_n

ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЛЯ В СТИЛІ РУСТИК

Фантазуючи, як краще оформити місце свята, варто пам’ятати, що головне в даному випадку – простота. Підбираючи колірну гаму для оформлення, віддавайте перевагу натуральним, природним тонам, і при цьому уникайте дуже яскравих неприродних кольорів і відтінків.

АРКА ДЛЯ ВИЇЗНИХ ЦЕРЕМОНІЙ

Арка для виїзної реєстрації, як і всі елементи весільного оформлення, повинні відповідати обраному стилю. Тому можна вибрати один з наступних варіантів оформлення:

  • зробити арку з дерев’яного бруса або гілок, прикрасити її мішковиною, мереживом, польовими квітами;
  • замінити арку гірляндою, старими дверима;
  • використати замість арки красиве розлоге дерево, яке можна доповнити драпіруванням з тканини, польовими квітами, ажурними мереживами і стрічками.

Як обмежувачі для доріжки, що веде до арки, можна використовувати кошики з польовими квітами.

ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЬНОГО ЗАЛУ

Для ефектного оформлення підійдуть практично будь-які природні матеріали: листя, хвоя, кора дерев, сіно, гілки, мох. Використовувати можна неяскраві потерті або зістарені предмети, наприклад, старі книги, мережива, підсвічники.
Яскравими декоративними акцентами весілля можуть стати віз, дерев’яні віконні рами, колеса, великі бочки, зрізи дерева, дерев’яні ящики, невеликі колоди. Такі елементи прекрасно відіб’ють стилістику свята і зможуть стати фоном для цікавої фотозони.
Старі діжки, дерев’яні бочки теж можна використовувати для декору. Стару віконну раму можна розфарбувати і використовувати для фотосесії, а візок з квітами, що причаївся десь в кутку, буде логічним завершенням декору інтер’єру. На столах не повинно бути дорогих ваз і кришталю – прості скляні банки з польовими квітами або миски зі свічками і ялиновими шишками виглядають куди цікавіше. Картки для гостей, до речі, можна виконати з дерева або мішковини.
Якщо у вас є старі або ковані ліхтарі – вони відмінно підійдуть в якості декору. Не менш популярні саморобні гірлянди, прапорці з ситцевих тканин веселого забарвлення, сердечка з дроту, пташині клітки, грубо оброблені спили дерев з ініціалами молодят і так далі. Старі лійки або бочки теж можна стилізувати і використовувати для прикраси залу.

Що стосується флористики, то весілля в стилі рустик має на увазі декорування польовими і садовими квітами, сухоцвітом, колосками. Квіткові композиції повинні виглядати просто, як-ніби їх щойно зірвали на лузі. Прекрасно підходять для цього стилю ромашки, волошки, жоржини, запашний горошок, дзвіночки, маргаритки, лаванда. Підкреслити стилістику вдасться, перев’язавши букет мотузкою.

ЗАПРОШЕННЯ

Для приготування запрошень, карток номерів столиків і розсадження гостей можна використовувати крафт-папір, який зазвичай використовується для упакування, або дизайнерський картон зі стилізацією під дерево. Подушечка для каблучок молодят буде відповідати стилю рустик, якщо її виконати з мішковини і прикрасити мереживом, стрічками, намистинами.

Місце проведення: ресторан “Villa Park”

Оформлення: весільний декор “ROSA”