IMG_3815

Коли двоє людей шалено закохані одне в одного, їх серця горять вогнем. Стихія вогню сильна і багатогранна. Вогонь – це всепоглинаюче полум’я пристрасті, тепло домашнього вогнища, самотня рятівна свічка, що горить у темряві. Вогняне шоу на весілля стане втіленням почуттів молодят. Ви побачите красиве полум’я, подібне до того, яке запалило любов’ю Ваші серця.
Фаєр шоу – це виступ приголомшливого театру вогню, яке кардинально відрізняється від весільного феєрверку. Це неординарні таланти артистів, яким вдалося підкорити стихію. Це зачаровуюча історія про полум’я, яка оживе перед Вами і Вашими захопленими гостями.
Фаєр шоу об’єднує феєрію вогню, музичний ритм, рухи тіла і надздібності людини в єдине ціле. Виступ артистів оригінального жанру прикрасить Ваше свято і стане талісманом Вашого кохання. До речі, виступ приборкувачів вогню може стати прекрасним подарунком молодятам від батьків або друзів.
Якщо Ви любите дивитися на вогонь (а на нього, кажуть, можна дивитися нескінченно), мрієте потрапити в казку, і Вам подобається спостерігати за майстерними танцями, фаєр шоу на весіллі – це те, що Вам потрібно!
Пропонуємо до перегляду фото з фаєр шоу у виконанні Театру вогню “Коли приходить ніч” для молодят Наталі та Володимира.

Місце проведення: ресторан “Villa Park”