12961677_603693116465164_2095301833066511149_n

В оформленні використовуються світлі і бургундські відтінки. Ця ідея сподобається тим парам, котрі хочуть, щоб їхнє весілля запам’яталось назавжди. Оформлення свята асоціюється з Італією і червоним вином.
Як сказав виконавчий директор Інституту кольору Pantone Леатрис Айземан: “Колір марсала – ненав’язливо спокусливий відтінок, привабливий своїм теплом”. Це сучасний символ багатства та розкоші, вишуканості та шику.
Марсала – теплий колір, який ідеально підійде для осіннього весілля з його багряними барвами. За допомогою цього кольору можна організувати воістину розкішне весілля зі шляхетною і затишною атмосферою.
Звідки така назва?Вся справа в тому, що весілля в такому ж стилі відзначають в місті Марсала, який розташований в 20 милях від Трапані, західна частина Сицилії (Італія). На столі повинні бути свіжі морепродукти, екзотичні фрукти, яскрава випічка. У гостей повинно з’явитися відчуття, що вони потрапили в іншу країну і насолоджуються променями середземноморського сонця. Також бажано, щоб на столах було присутнє червоне вино. Марсала – це сорт десертного вина, який є традиційним напоєм в Італії. Його подають зі стравами з телятини та курятини.
При оформленні весілля колір марсала краще поєднувати з іншими відтінками, щоб весілля не вийшло дуже темним. Щоб колір розкрився у всій його красі, поєднуйте його з яскраво-червоним, білим, рожевим, бордовим або зеленим.
Красиво в цьому відтінку виглядають квіткові композиції, розставлені на столах, а також скатертини і всілякі декоративні деталі: свічники, серветки, вази та ін. Правильно розставивши акценти у весільному залі за допомогою аксесуарів в кольорі марсала, ви зможете домогтися бездоганного декору, який буде захоплювати і дивувати.

Місце проведення: ресторан “Villa Park”
Організація весілля: “Luxury Wedding організація весіль”
Флористика та декор: Іра Турчин
Фотограф: Наталя Каблюк