81jmGiEFwPY

Хто не любить цей весняний час, коли відроджується життя від зимової сплячки, розпускається листя і проростає свіжа, ще не обпалена сонцем трава. Велика кількість людей, які прагнуть створити непорушний союз двох сердець, бажає укласти його саме в цю, квітучу і милу для очей, пору року.
Але як же досягти тієї неповторної свіжості зелені, властивої весні, зберігши при цьому необхідний рівень оригінальності і краси? В якій кольоровій гамі варто оформити весілля?
Звичайно, коли мова йде про весілля навесні, навряд чи червоний стане менш модним. Але саме оливковий несе в собі неповторну весняну свіжість і новизну.
Оливкові кольори на вашому весіллі, що грають на контрасті традицій і абсолютної новизни зроблять ваше весілля інтригуюче прекрасним і зачарують гостей.
Протягом сотень років священна олива на Акрополі містила в собі життя і долю народу, залишаючись символом відродження і гордості. У Стародавньому Римі олива утвердилася як символ миру. В Японії стала втіленням спокою, стійкості, щедрості і витонченості, спокою і незворушності. А в християнстві – емблема дружби і успіху . Погодьтеся, це ґрунтовні аргументи, щоб забарвити вашу весільну церемонію в оливкові тони!

Місце проведення: ресторан “Villa Park”
Оформлення: Агенція “Весільний Ескіз”